Dopiero po wyjściu ze swojej strefy komfortu zaczynasz się zmieniać, rozwijać i przekształcać.

Roy T. Bennett

Terapia indywidualna to terapia jeden na jednego z psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Współpracuję z klientami, aby zidentyfikować kluczowe problemy i opracować wstępny plan leczenia, ponieważ uważam, że klienci znają siebie najlepiej i mają wszystko, czego potrzebują, aby poczuć się lepiej. Podczas psychoterapii indywidualnej zidentyfikujesz i zbadasz obecne i przeszłe czynniki stresogenne, opracujesz plan działania, i nauczysz się pomocnych umiejętności radzenia sobie, aby przezwyciężyć obecne zmagania. Terapia indywidualna to możliwość zobaczenia siebie w nowym świetle, odkrycia własnych możliwości. Nie tylko pomogę Ci zidentyfikować problem i poznać źródło cierpienia, ale także nauczę Cię jak przejąć kontrolę nad swoim życiem.

Możliwe tematy poruszane w ramach terapii indywidualnej to depresja, lęki, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, , trauma, zmiany w życiu, trudności w relacjach, zarządzanie złością, zmartwienia, problemy z samooceną, problemy w pracy i wiele innych. Jestem terapeutą skoncentrowanym na kliencie i emocjach, więc uważam, że żaden temat nie jest zbyt duży ani zbyt mały, aby nie można go było omówić podczas terapii.

Specjalizuję się w pracy z osobami, które doświadczyły traumy w swoim życiu. Korzystam z metod leczenia wrażliwych na traumę, aby pomóc klientom zbadać ich traumatyczne doświadczenia i wyleczyć się z nich. Zostałam przeszkolona w różnych interwencjach, aby być lepiej przygotowaną do pomocy w celu przezwyciężenia reakcji traumy i odzyskania życia.