Edyta Żurawski, LCPC

Licencjonowany Terapeuta Kliniczny/ Zalożyciel

Wierzę, że masz już wszystko, czego potrzebujesz, aby się wyleczyć. Moim celem w terapii jest stworzenie bezpiecznego miejsca, w którym będę mógła zapewnić Ci wsparcie, współczucie i zrozumienie, gdy będziesz opowiadać historie ze swojego życia. Mam nadzieję, że dzięki budowaniu relacji opartej na zaufaniu, pomogę Ci poznać siebie i swoją sytuację, wyleczyć się z przeszłych doświadczeń i wspomóc rozwój osobisty. Uważam, że terapia jest procesem opartym na współpracy, w ramach którego klient i terapeuta wspólnie ustalają cele i opcje leczenia. Każda osoba jest wyjątkowa, wiec Twój proces terapii jest wyjątkowy. Stworzę dla Ciebie przestrzeń opartą na bezpieczeństwie i akceptacji, abyśmy mogli pracować nad wszystkim tym, co Cię dręczy i martwi, aby osiągnąć Twoje cele terapii i poczuć się lepiej.

Specjalizuję się w pomocy osobom, które doświadczyły traumy w swoim życiu. Stosuję różne metody leczenia, aby pomóc Ci zmienić tok myślania o sobie, o traumatycznym przeżyciu i o świecie. Pomagam również osobom, które doświadczyły między innymi: depresji, lęków, niskiego poczucia własnej wartości, trudnych zmian w życiu i trudności w relacjach międzyludzkich.

Jako terapeuta jestem aktywna i zaangażowana. Rozwinęłam swoją tożsamość jako terapeuta, który chce pomóc klientom osiągnąć najwyższy potencjał i poprawić jakość życia. Do każdego klienta podchodzę z bezwarunkową akceptacją, zrozumieniem i delikatnością. Kiedy przyjdziesz, najpierw zajmiemy się najtrudniejszymi wyzwaniami, abyś mógł szybko poczuć się lepiej, a następnie będziemy mogli pracować nad innymi problemami, abyś mógł doświadczyć większej wolności i osobistej siły w swoim życiu.

Będę Cię zmotywować i wespierać w pielęgnowaniu pozytywnych doświadczeń w Twoim życiu. Razem będziemy współpracować, aby pomóc Ci uzyskać lepszy wgląd w Twoją sytuację. Może się okazać, że istnieje więcej niż jedno rozwiązanie problemu i istnieje więcej niż jedna ścieżka do zbadania.